Jakie konta telefonów można zasilić?
Za pośrednictwem niniejszego serwisu możliwe jest zasilenie online kont telefonów na kartę działających w sieciach polskich operatorów telefonii komórkowej, a w szczególności: Tak Tak i Era Mix, Heyah, Simplus i MixPlus, SamiSwoi, Orange i Pop, 36i6, Play.


Jakie są możliwe kwoty zasileń kont telefonów w serwisie?
Dostępne kwoty zasileń są zgodne z aktualną ofertą operatorów sieci komórkowej:


W jaki sposób można dokonać płatności za Zasilenie Konta Prepaid?
Za Zasilenie Konta Prepaid telefonu komórkowego można dokonać zapłaty kartą płatniczą, ePrzelewem lub dPrzelewem. Płatności realizowane są za pośrednictwem Centrum Autoryzacyjnego eCard S.A.


Jakimi kartami płatniczymi można zapłacić za doładowanie telefonu?
Płatność za Usługę Zasileń Kont Prepaid może być dokonana kartami płatniczymi, które zostały wydane przez polskie banki, działającymi w systemach VISA i Mastercard, dopuszczonymi regulacjami tychże systemów do realizacji płatności bez fizycznej ich obecności.


Jakimi ePrzelewami można zapłacić za zasilenie konta prepaid?

Płatność za Usługę Zasileń Kont Prepaid może być dokonana przy użyciu następujących ePrzelewów: Płacę z Inteligo (Inteligo), mTransfer (mBank), Multitransfer (Multibank), Płać z Nordea (Nordea), Przelew24 (Bank Zachodni WBK), Przelew z BPH (Bank BPH), Płacę z PKO Inteligo (PKO BP), Bank Millenium, Pekao24 Przelew (Bank PeKaO S.A.), Płacę z Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.), Płać z BOŚ (Bank Ochrony Środowiska S.A.).


Jakimi dPrzelewami można zapłacić za zasilenie konta prepaid ?

Płatność za Usługę Zasileń Kont Prepaid może być dokonana przy użyciu następujących dPrzelewów : Deutsche Banku, Banku ING, Invest Banku, Kredyt Banku, Lukas Banku, Raiffeisen Banku.


Czy zawsze jest możliwe skorzystanie z płatności przez banki internetowe ePrzelewem?
Niektóre banki nie udostępniają funkcji realizacji Przelewów w trybie 24h/dobę. W związku z tym, w przedziale czasowym w którym nie ma możliwości dokonania ePrzelewu w danym banku, możliwość płatności za pośrednictwem danego banku będzie niedostępna. Usługa Zasilenia Konta Prepaid realizowana jest niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty za transakcję przez Usługodawcę. Sprawdź na stronie swojego Banku aktualne godziny dostępności.

Czy zawsze jest możliwe skorzystanie z płatności przez banki internetowe dPrzelewem?

W przypadku płatności dPrzelewem realizacja płatności jest dostępna 24h/na dobę. Ze względów jednak na to że Banki nie udostępniają realizacji dPrzelewu 24/h na dobę realizacja doładowania nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty za transakcję przez Usługodawcę. Sprawdź na stronie swojego Banku aktualne godziny dostępności.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę za Zasilenie Konta Prepaid?
Fakturę można otrzymać za zrealizowane zasilenie konta telefonu. W celu otrzymania faktury należy wypełnić na stronie internetowej serwisu w zakładce „Faktura” formularz z danymi odbiorcy niezbędnymi do wystawienia faktury, wraz z numerem referencyjnym transakcji oraz numerem zasilonego telefonu oraz adresem e-mail który podany został przy zleceniu zasilenia i na który faktura ma zostać wysłana.


eCard S.A. jest agentem rozliczeniowym nadzorowanym przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego na podstawie
Ustawy z dnia 12 września 2002 r. o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r. z późn. zm.)